Saturday 30 January 2016

Premier Division

14:00
Iver Heath Rovers
2 - 0 Full time
Slough Heating Laurencians
14:00
KS Gryf
1 - 3 Full time
Old Windsor
14:00
Langley FC
2 - 7 Full time
Chalvey (WMC) Sports
14:00
Lynchpin
3 - 1 Full time
Windsor FC Reserves

Division Two

14:00
Braybrooke
vs
LA Micro FC
14:00
Fulmer
vs
AFC Ascot
14:00
Real Saracens
vs
Chalvey (WMC) Sports Reserves

Division Three

14:00
Britwell
2 - 0 Full time
Falcons
14:00
Delaford
4 - 1 Full time
Eton Wick Reserves
14:00
Signcraft FC
1 - 3 Full time
Maidenhead Town Reserves

Division Four

14:00
KS Gryf Reserves
vs
Mercian United
14:00
Upton Park Rangers
vs
Townmead

Saturday 23 January 2016

Premier Division

14:00
KS Gryf
vs
Langley FC
14:00
Slough Heating Laurencians
vs
Lynchpin
14:00
Windsor FC Reserves
0 - 4 Full time
Eton Wick

Division One

14:00
Robertswood
vs
FC Beaconsfield

Division Two

14:00
Braybrooke
vs
Chalvey (WMC) Sports Reserves
14:00
LA Micro FC
vs
Fulmer

Division Three

14:00
Delaford
vs
Old Windsor Reserves
14:00
Eton Wick Reserves
0 - 4 Full time
Britwell
14:00
Falcons
0 - 1 Full time
Maidenhead Town Reserves
14:00
Langley Galaxy
3 - 3 Full time
Signcraft FC

Division Four

14:00
Frontline Reserves
2 - 2 Full time
Upton Park Rangers
14:00
West Drayton
2 - 3 Full time
Townmead

Saturday 16 January 2016

Premier Division

14:00
Langley FC
vs
Eton Wick
TBC
Lynchpin
4 - 1 Full time
KS Gryf
TBC
Old Windsor
0 - 5 Full time
Iver Heath Rovers

Division Two

TBC
Chalvey (WMC) Sports Reserves
4 - 1 Full time
Fulmer
TBC
Real Saracens
1 - 2 Full time
LA Micro FC

Division Three

TBC
Falcons
3 - 5 Full time
Langley Galaxy
TBC
Langley Eagles
0 - 2 Full time
Maidenhead Town Reserves

Division Four

TBC
Willow Wanderers
3 - 1 Full time
Mercian United

Saturday 9 January 2016

Division Two

TBC
Richings Park Reserves
6 - 3 Full time
LA Micro FC

Division Three

TBC
Signcraft FC
1 - 0 Full time
Langley Eagles

The East Berkshire Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe